DATA van de ZOOKAMPEN van 2014:

- week van zondag 02 maart tot en met vrijdag 07 maart 2014 (Krokusvakantie)
- week van zondag 13 april tot en met vrijdag 18 april 2014 (Paasvakantie)
- week van zondag 26 oktober tot en met vrijdag 31 oktober 2014 (Herfstvakantie)

Zookamp:

De volgende dierentuinen staan op het programma:

Krokusvakantie

1. Olmense Zoo (60 km) >>> www.olmensezoo.be
2. Best Zoo ( km) >>> www.bestzoo.nl
3. Zoo Aken ( km) >>>
4. Kasteelpark Born ( km) >>> www.kasteelparkborn.nl

Paasvakantie

1. Mont Mosan (31 km) >>> www.montmosan.be
2. Mondo Verde NL ( km) >>> www.wereldtuinenmondoverde.nl
3. Monde Sauvage (31 km) >>> www.mondesauvage.be
4. Zoo Aken ( km) >>>

Herfstvakantie

1. Monde Sauvage (31 km) >>> www.mondesauvage.be
2. Olmense Zoo (60 km) >>> www.olmensezoo.be
3. Harry Malter (121 km) >>> www.harrymalter.be
4. Kasteelpark Born ( km) >>> www.kasteelparkborn.nl

Deze ZOOKAMP weken gaan door van maandag tot vrijdag.
Toch zijn er 5 overnachtingen voorzien zodat de deelnemers reeds vanaf zondagavond in Klein Vossen Park kunnen logeren. Elke dag maken we een uitstap naar een andere dierentuin. 's Avonds hebben we dan ook nog tijd om de dieren van Klein Vossen Park zelf te bezoeken.

Bij elk bezoek zullen we 's middags een warme maaltijd nemen in het betreffende park. 's Morgens en 's avonds eten we in Klein Vossen Park. Uiteraard hebben voor elke trip de beschikking over een luxe autocar van een gerenomeerde busmaatschappij.

De reizen worden steeds begeleid door 2 of 3 mensen van Klein Vossen Park zelf.
Wegens ons persoonlijk contact met de eigenaren van de parken genieten we steeds van een voorkeurbehandeling tijdens ons bezoek.

Prijs voor het ZOOKAMP:

De prijs voor deze volledige week is €355 (Intern).

Inbegrepen zijn:

- 4 verplaatsingen (busreis) heen en terug
- Inkomgeld van de 4 dierentuinen
- 4-uurtje
- Ontbijt, warme maaltijd en avondmaal (5x) + drank
- Overnachtingen in Klein Vossen Park
- Avondanimatie en begeleiding in Klein Vossen Park

Vorige

OPGELET:

Er zijn slechts een beperkt aantal slaapplaatsen beschikbaar. Uw inschrijving is pas definitief bij betaling op rekeningnummer 001-3008311-29 met vermelding van "NAAM DEELNEMER + ZOOKAMP 2 maart 2014"...of "NAAM DEELNEMER + ZOOKAMP 13 april 2014" … of “NAAM DEELNEMER + ZOOKAMP 26 oktober 2014 …
Voor het verblijf zijn beddengoed te voorzien door de deelnemer